O mnie

O mnie

Czym są szkolenia?

Nazywam się Magdalena Sawicka-Bartosik

Jest mi niezmiernie miło, że jesteś na mojej stronie i chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej o mnie. Jestem żoną i matką. Moja rodzina to mój mąż Krzysztof i razem posiadamy wspólne dzieci Wiktora i Marysię. Jesteśmy szczęśliwą rodziną.

Od najmłodszych lat lubiłam się uczyć i nauka była dla mnie łatwa i przyjemna. Zaraz po liceum ogólnokształcącym studiowałam Pedagogikę, którą skończyłam z wynikiem bardzo dobry. Rozpoczęłam pracę w szkole i szukałam dalszych rozwiązań, aby jeszcze lepiej pomagać moim uczniom i ich rodzicom, skończyłam studia podyplomowe Diagnoza i terapia pedagogiczna. Praca zawodowa rozbudziła moje pragnienia i rozpoczęłam studia na SWPS w Warszawie, gdzie ukończyłam Psychologię, a potem 4 letnie Studia Psychoterapii Integracyjnej u prof. J. Mellibrudy i 2-letnią Szkołę Par przy Instytucie Zdrowia Psychicznego.

Dodatkowo mam za sobą udokumentowane 180 godzin terapii własnej u Z. Mellibrudy. Ilość kursów i szkoleń uzupełnia mój warsztat, do wartościowych należy zaliczyć Kurs z Bioffedbacku wraz z uprawnieniami, a także kurs z Logoterapii u ks. Prof. K. Popławskiego, dodatkowo jestem trenerem Pozytywnej Dyscypliny. Ciągle poszukuję i jestem otwarta na nowości na rynku psychoterapii. Nie jest mi obcy świat biznesu, gdzie szkoliłam się u J. B. Bączka (Wolność Finansowa, Wystąpienia publiczne i prezentacja siebie), Ł. Milewskiego (Kocham biznes) i B. Tracy (Trener biznesu).

Prowadzę swoja działalność gospodarczą od 16 lat i aktualnie zatrudniam 25 osób na pełnym etacie, co bez wątpienia jest ogromny wyzwaniem i stąd moje zainteresowania Psychologią biznesu.

omnie1

Media o mnie: